KONST / Litografier / Färglitografi 12198233
nr 1219 8233
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, Numrerad. Motivet: 55x49
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:23:51
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann